Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Form submission: Helper
Nick z gry: HackeR133

Twoje imię:: Hubert

Czy posiadasz micro: TAK

Jakiego programu używasz do komunikacji: Głównie ts3

Dlaczego chcesz być helperem na tym serwerze: Chciałbym od mojej strony wprowadzić na serwer trochę więcej pozytywnej atmosfery, pragnę nieść graczom pomoc, każda osoba jest dla mnie równa i każda zasługuje na szacunek. Jestem osobą bezstronną, konflikty staram się rozwiązać w sprawiedliwy sposób.

Co byś wniósł do administracji:: Pomocną dłoń w razie problemów, aktywność oraz atmosferę

Jaka jest twoja znajomość z komendami: Uważam że wszystkie podstawowe komendy typu /ban, /kick, /warn itp. znam bardzo dobrze, jeśli jakaś komenda będzie dla mnie nowa bez problemu ją zapamiętam

Ile czasu w ciągu dnia możesz spędzić na serwerze: Myślę że od 20h wzwyż

Od kiedy grasz na serwerze By sprawdzic, kiedy wbiłeś pierwszy raz na serwer wejdź do mc i wpisz /playtime.: 14/07/18

Czas na serwerze: (liczba+ link do screanshota z /playtime): 3 dni 6 godzin oraz 56 minut (Na czas pisania podania)

Chcesz cos jeszcze dodać od siebie to proszę tutaj pisac:

[Obrazek: 2018_08_06_11_45_44.png]

Pozdrawiam! Big Grin

Podanie ładnie napisane, nie mam żadnych zastrzeżeń oprócz braku 1 miesiąca grania na serwerze, ale z tego co widzę to na chacie sie udzielasz i znasz komendy z serwerowych pluginów. Dałabym ci szansę. Na tak.
Podanie mi sie nawet podoba jestem na TAK

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości