Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Form submission: Helper
Nick z gry: EmilaCraft

Twoje imię:: Emila

Czy posiadasz micro: NIE

Jakiego programu używasz do komunikacji: skype, diskord, ts3, messenger (mikro nie mam w niczym ale za tydzien bede miala)

Dlaczego chcesz być helperem na tym serwerze: Zawsze uważałam, że się na to nadaje, lubię pomagać graczom, i trzymam kciuki ze kiedyś zostanę budowniczym budowniczym ponieważ to moje marzenie

Co byś wniósł do administracji:: Pilnowałabym aby każdy dobrze się zachowywał, jako budownicza zrobiła bym coś fajnego.
Znam się dobrze na Wandzie więc no

Jaka jest twoja znajomość z komendami: Myślę ,że się dobrze znam, umiem wanda, banowanie na jakis czas, zwykle banowanie, kicki, wyciszanie (jesli tu to możliwe)

Ile czasu w ciągu dnia możesz spędzić na serwerze: mniej wiecej 3h

Od kiedy grasz na serwerze By sprawdzic, kiedy wbiłeś pierwszy raz na serwer wejdź do mc i wpisz /playtime.: dzisaj :/ (20.12.18r.)

Czas na serwerze: (liczba+ link do screanshota z /playtime): 10 min. 35 sek. (nie da się u mnie na komputerze robić ss, jeszcze nad tym pracuje)

Chcesz cos jeszcze dodać od siebie to proszę tutaj pisac: Ubiegam się o helpera ponieważ chciałabym pomagać ekipie serwera. Chciała bym pomagać tym którzy nie za bardzo się nie orientują na tym serwerze. w minecrafta gram od 9 lat więc już się trochę znam.

Nie przeczytałaś wymagań. Nic dodać tu nic ująć. Nie. Zamykam wątek.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości