Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Form submission: Helper
Nick z gry: laylanie

Twoje imię:: Klaudia

Czy posiadasz micro: TAK

Jakiego programu używasz do komunikacji: ts3, skype

Dlaczego chcesz być helperem na tym serwerze: Spędzam na serwerze sporo czasu i już niejednokrotnie spotkałam się z sytuacją, że nikogo z administracji nie było, a dużo było do ogarnięcia. Chętnie pomagam graczom, nie tylko na czacie. Często teleportuje się do ludzi, którzy sobie nie radzą i służę pomocą. Robię to bez rangi, a z nią będę mieć na pewno dodatkową motywację i obligację. Przede wszystkim chcę Wam pomóc, bo ten serwer to najlepszy na jakim grałam i chętnie przyczynię się do jego rozwoju.

Co byś wniósł do administracji:: Jak już wspomniałam wyżej, dość często zdarza się, że kiedy ja jestem na serwerze to nikogo z administracji nie ma, więc wniosę na pewno zapełnienie tej luki i chętną do pracy parę rąk. Oprócz tego zauważyłam, że macie trochę problem z organizacją (xD) i myślę, że pomogłabym Wam ogarnąć wiele rzeczy i utrzymać serwer w ryzach.

Jaka jest twoja znajomość z komendami: Dobrze znam komendy. Szybko się uczę, więc w razie jakichkolwiek braków przyswojenie nowości nie będzie dla mnie problemem.

Ile czasu możesz spędzasz na serwerze: W tygodniu spędzam średnio 2-3h na serwerze, a w weekendy potrafię grać od piątku do niedzieli z małą przerwą na sen.

Od kiedy grasz na serwerze By sprawdzic, kiedy wbiłeś pierwszy raz na serwer wejdź do mc i wpisz /playtime.: Od startu nowej edycji.

Czas na serwerze: (liczba+ link do screanshota z /playtime): Mój staż na serwerze nie powala (32h), ale ilość przegranych godzin w minecraft liczy się u mnie w tysiącach.

Chcesz cos jeszcze dodać od siebie to proszę tutaj pisac:
[Obrazek: Zrzut_ekranu_2018_03_09_o_17_58_33.png]

+ Ładnie napisane
+ Krótko grasz, ale cie kojarzę i mieliśmy też przyjemność rozmawiać przez chwilę na tsie
+ Z organizacją to prawda, każda pomoc się przyda xD
+ Aż trudno mi uwierzyć, że tylko 32h masz na serwerze. Sprawdzę dzisiaj sam, bo wydaje mi się że więcej
+ Mamy braki w ekipie

Z rangą nie wiadomo, czy najpierw będzie helper czy minihelper, powodzenia :)

Na TAK
(10-03-2018, 11:04 AM)Ranqstrail napisał(a): + Aż trudno mi uwierzyć, że tylko 32h masz na serwerze. Sprawdzę dzisiaj sam, bo wydaje mi się że więcej

Właśnie zdziwiłam się, kiedy zobaczyłam ten czas, bo też wydaje mi się, że grałam więcej. W weekend, kiedy startował serwer, byłam na nim praktycznie całe 3 dni, a gdzie cała reszta? xD Dzięki Ranq.  

Przy okazji dodam jeszcze, że nie mam żadnych warnów ani banów, a to chyba dość istotne.
~ Osobiście? Jedno z najlepszych podań z tych, które ujrzały tutaj światło dzienne. [+]
~ Wiek [+]
~ Mikrofon oraz TS3 [+]
~ Kojarzę Cię z serwera, mimo iż nie gram na nim ostatnio wcale. Tak jak pisałaś, tak jest. Pomocy udzielałaś bez względu na to, kto jej potrzebował. [+]
~ Na pewno przyda się ktoś, kto przede wszystkim nie potrzebuje rangi by pomagać i robi to z własnej woli. [+]

Nie ma co się dłużej rozpisywać, bierzcie póki wolna ;p.
Na [Tak]

Pozdrawiam i życzę powodzenia.
[Obrazek: 9hUxgf6.png]

Witam Smile co do rangi planuje nowym osobom w administracji dac range minihelper ale ta ranaga jest w trakcie robienia Smile niedlugo powinienem zrobic ale i tez poczekam az inny napisza na temat podania Smile
Powiem krótko: jestem na tak.
Widzę, że ranga minihelper już została zrobiona. Osoba, która wczoraj napisała podanie już ją dostała. A co ze mną?
Podanie zostalo zakceptowane przez rozmowe na teamspeak3 z administracja

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości