Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Form submission: Helper
Nick z gry: DeeJay

Twoje imię:: Daniel

Czy posiadasz micro: TAK

Jakiego programu używasz do komunikacji: Discord , Teamspeak3 , Skype

Dlaczego chcesz być helperem na tym serwerze: Zazwyczaj wszędzie sie rozpisuje lecz skróce swoją wypowiedź.
Moja obszerna znajomość komend serwerowych jak i poza serwerowych , może pomóc w pomaganiu graczą z czym sie wiąże lepsza gra na serwerze , idąc dalej więcej graczy którzy sa spragnieni serwera na którym moga sobie pobudowac w spokoju z swoimi znajomymi. I tak o to serwer rozwija się , zyskując to coraz więcej nowych graczy pragnących czegoś nowego. A to coś może dać im serwer FaniMc.

Co byś wniósł do administracji:: O kurka wodna , szanowana administracja dobrze juz mnie zna ;p Lepiej niż ja sam siebie ;x Poprawie to pytanie na co wnosze na ,,serwer,, ;p Obszerna znajomość komend pozwala mi
odpowiadanie graczą na wszelkie pytania które zadają na chat. Staram sie pomóc w miarę swoich możliwości bez rangi. Na ts3 serwerowym wprowadzam miłą i luźną atmosferę do rozmowy ;D Nie mam problemu z porozumieniem sie graczem młodszym jak i starszym. To są jedne z niewielu rzeczy które wnisłem na serwer a mg wiele więcej , ciężko bez rangi złagodzić spór o np kłótnie wulgaryzmami na chat ;w; co świadczy tylko o małym poziomie inteligencji ;p

Jaka jest twoja znajomość z komendami: Hmm , w pytaniu nie jest uwzględnione o znajomość komend z serwera czy ogólnie. Więc odpowiem na pierwsze jak i drugie. Znajomość komend serwerowych jest perfekcyjna , nie mam problemu z ich zapamiętaniem , poza serwerowych również mam rozszerzona wiedzę. To juz dopowiem w punkcie ,, od siebie ,,

Ile czasu w ciągu dnia możesz spędzić na serwerze: 30-50h / tygodniowo

Od kiedy grasz na serwerze By sprawdzic, kiedy wbiłeś pierwszy raz na serwer wejdź do mc i wpisz /playtime.: Pierwszy raz serwer odwiedziłem w maju , lecz zacząłem grac od początku czerwca.

Czas na serwerze: (liczba+ link do screanshota z /playtime): 336h

Chcesz cos jeszcze dodać od siebie to proszę tutaj pisac: Witam bardzo serdecznie , dziękuję że wygrałeś/aś do tego momentu tutaj powiem kilka rzeczy których nie wiesz na mój temat. Zacznijmy od tego , że czytając moje podanie zauważyłeś/aś mój czas na serwerze to ponad 300h chciałbym zauważyć ze swoja grę zacząłem od końca czerwca , czyli w prawie dwa miesiące spędziłem na sserwerze tyle godzin. Myślę ze to jest imponujący wynik. Kolejną rzeczą jest szeroka znajomość komend poza serwerowych i pluginow , powodem tego jest , bycie administracja na większych serwerach , średnią ilość graczy mogę określić na 150-250 , Glowny administrator największego serwera w polsce 1.5.2 itd. Dlatego podczas gry , często odnajduję bugi serwera jeśli takie owakie ma i mg je zgłosić wyżej randze by ich sie pozbyła. Wiecej juz nie napisze bo to juz 00:30 a dziś do pracy na 6:00 wstać ;x 

Tylko jeszcze chciałbym zapytać o możliwość nadania rangi Helpera o możliwości ominięciu MiniHelepra bo myślę że w czasie gry pokazałem co mogę , a mogę pewnie jeszcze bardziej pomagać. Jeśli nie ma takiej opcji to trudno ;p Proszę bardzo o wypowiedzenie sie całej administracji ! I zadanie jakis pytań jeśli one są. Miłe są również odpowiedzi graczy , które mówią co sądzą o moim podaniu. 
Pozdrawiam szanowną administrację ,, Artu , Kaske , Ranqa i Fierego ;D
 Oraz graczy FaniMc 
Miłej gierki Hej !

Odpowiedz
Kurcze gdzie ja byłem, kiedy reszta admy cie poznawała? Bo ja pierwszy raz z Tobą gadałem wczoraj :O No ale mnie często nie ma to fakt, mniejsza z tym.
Miło zobaczyć kogoś, kto spełnia wszystkie wymagania i wie gdzie napisać podanie
Co do ostatniego to nie wiem czy sie uda, o to trzeba pytać Artuditu
Nie wiem do czego sie przyczepić - jestem na tak :D
Odpowiedz
Pomocny, miły i rozgarnięty gracz.

Jak dla mnie świetny materiał na helpera Smile
Odpowiedz
A więc tak. Podanie jest superowe. Spełniasz wszystkie wymagania. Nie znam cię za dobrze tak szczerze mówiąc, ale jesteś w porządku i bardzo miły. Da się z tobą dogadać w wielu kwestiach. Grasz dużo. Udzielasz się na chacie. Wiek na plus. No nie mam tutaj do czego się przyczepić szczerze mówiąc. JESTEM NA TAK.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości